در مورد مجموعه آرامان تامین آراز

 

شروع کار ما

گروه آرامان تامین آراز فعالیت خود را در زمینه تولید و تأمین مواد اولیّه مورد نیاز در حوزه صنایع فولادسازی و ریخته گری، ذوب، نورد، نسوز و کلیه صنایع متالورژی بنا نهاد. هدف ما شناسایی نیاز صنعت حوزه متالورژی و تامین اقلام مصرفی است. در این راستا، خود را پایبند به تعهدات و ارتباطات دو سویه و نزدیک می دانیم و همواره در تلاشیم یک همکار، یک شریک تجاری و پشتیبان برای مشتریان خود باشیم.

  • سابقه درخشانتجربه کاری و تیم حرفه ای
  • تنوع محصولاتانواع مواد مصرفی ، قطعات مصرفی ، قطعات یدکی ، خدمات فنی و مهندسی
  • بالاترین کیفیتتامین بهترین اجناس با کیفیت بازار فولاد
  • خدمات مشتری پسندخدمات فروش و پشتیبانی 12 ساعته
آرامان تامین آراز

هدف ما

هدف مجموعه آرامان

ارائه قیمت های رقابتی با مدیریت بهینه هزینه ها ، ایجاد ارتباط قوی با مشتریان ، توجه به نیاز های آنی و آتی ، تامین خواسته های مشتری از طریق ارائه خدمات و محصولات با کیفیت ، نوآوری توسط بخش تحقیق و توسعه به منظور ارائه خدمات نوین و توسعه شایستگی با ارتقا سطح آموزش و توانمندی برای کمک به بهبود فرآیند ها در کل زنجیره تامین و همچنین استفاده از تجارب همکاران و ایجاد هم افزایی میباشد.

ماموریت ما

ماموریت های مجموعه آرامان

  • 1. تثبیت جایگاه در بخش تامین مواد اولیه فولادسازی
  • 2. افزایش فروش محصولات به صنایع پتروشیمی و سیمان
  • 3. حفظ جایگاه شرکت به عنوان یکی از مراجع فنی و مهندسی صنعت فولاد و ریخته گری
  • 4. توسعه فناوری، ارتقا بهره ‏وری، تحول دیجیتال و نسل چهارم انقلاب صنعتی در صنعت فولاد
  • 5. ارتباط دوسویه بازار سرمایه و ارکان چرخه فولاد
  • 6. افزایش صادرات محصولات بومی حوزه فولاد به کشور های همسایه
چه محصولات و خدماتی در مجموعه آرامان تامین آراز ارائه می شود ؟

آرامان تامین آراز یک شرکت تخصصی در زمینه تهیه، توزیع، خرید، فروش و تامین انواع مواد اولیه در صنایع فولاد و ریخته گری شامل : قطعات مصرفی ، قطعات یدکی صنعت فولاد ، مواد مصرفی صنعت ذوب و ریخته گری اعم از انواع فروآلیاژها و سوپرآلیاژهای داخلی و خارجی ، انواع افزودنی‌های ذوب مانند جوانه‌زا و تمامی کربن‌ها، گرافیت‌ها و پودرها و همچنین خدمات مربوط به فرآوری و تامین ضایعات کارخانجات ذوب و ریخته گری می باشد.

نحوه قیمت گذاری و کیفیت محصولات و همچنین ارائه خدمات در مجموعه آرامان چگونه است ؟

ما در مجموعه آرامان تامین آراز ، بر این باوریم که ایجاد ثبات نسبی در قیمت مواد مصرفی حوزه فولاد و ذوب باعث شکل گرفتن حس اعتماد در ذهن مشتری و خلق نوعی ارزش بر مبنای احترام به حقوق مصرف کننده میباشد.

از این رو در شرکت آرامان تامین آراز در تلاش هستیم تا با توجه به میزان تقاضا و عرضه در این حوزه با صرف کمترین هزینه های تحمیلی به مشتری ، با کیفیت ترین محصولات را در کوتاه ترین زمان ممکن به بازار مواد و متالوژی ارائه دهیم.

نحوه خرید و فروش و چگونگی ثبت سفارش در مجموعه آرامان تامین آراز به چه صورت می باشد ؟

شما برای اطلاع از قیمت مواد درخواستی میتوانید با یکی از شماره های دفتر تهران ، تبریز و یا شماره تلفن همراه واحد بازرگانی مجموعه آرامان تماس حاصل فرمایید و یا فرم ثبت سفارش اینترنتی درخواست خود را به واحد بازرگانی و پشتیبانی مجموعه ارائه نمایید. کارشناسان شرکت آماده پاسخگویی به نیاز های مشتریان می باشد .

آماده سازی و ارسال سفارشات از محل انبار های مجموعه در مرکز و شمالغرب کشور در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.